Gülben Ergen: Kripto para düştü, moralim bozuk!

Elon Musk’ı dinlediğini ve trend olduğu için kripto parayı denediğini belirten Gülben Ergen, “Burayla kumar oynanmaz, ben ne borsadan ne de kumardan anlamam” dedi.

“AŞI SIRAMI BEKLİYORUM”

Diş kontrolü için geldiği Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan şarkıcı, aşı karşıtı olanları eleştirdi: İlk defa Nişantaşı’na geldim, diş doktoruma uğrayacağım. Hayat devam ediyor, İstanbul kırmızı alarm. Artık geçen seneden daha kötü durumdayız. Aşı olmamak gibi lüksleri var insanların, aşı seçebiliyorlar. Ben de aşı sırası bana gelsin diye bekliyorum. Tabii gideceğim aşıya hiç sormayacağım, tercih hakkı görmüyorum kendimde.

“DÜŞTÜ, MORALİM BOZUK”

Son dönemde yatırım yaptığı kripto paradan zarar etmesinin hatırlatılması üzerine Gülben Ergen, “Düştü çok moralim bozuk, sormayın” şeklinde konuştu.

Ünlü şarkıcı, “Gitti giden. Küçük küçük kayıplar. İlle bir şey yatırım diye yapılmaz, zaten kazanmadığımız bir dönemdeyiz, neyin yatırımını yapacağız! Bunun dünyalı bir hareket olduğunu görmek çok önemli” ifadelerini kullandı.

Kripto paranın güvenli yatırım olarak görülmediği iddialarıyla ilgili sorular üzerine ise Ergen, “Ben öyle bir para kazanmıyorum, öyle bir yatırım yapacak gücüm de yok, zaten bir senedir çalışmıyoruz. Dünya buraya göz kırpıyorsa, Elon Musk da boşuna konuşmuyor bir şekilde bu yürüyecek. Burayla kumar oynanmaz, ben ne borsadan ne kumardan anlamam. Bir yatırımsa ve dünya bundan bahsediyorsa bunu tanımak ve bilmek lazım. Yatırımım yok, size öyle geliyor” şeklinde konuştu.

“BANA BİR ŞEY OLMAZ AMA BITCOIN’E OLUR”

Basın mensuplarıyla öz çekim yaptığı sırada kendisiyle özdeşleşen “Unutmayın ki bana bir şey olmaz” sözünü tekrarlayan şarkıcı, devamını “Ama bitcoine olur” diye getirip espri yaptı.