Sarıyer

Sarıyer’deki karavanlar kaldırıldı.

Sarıyer sahilinde park ederek sayıları her geçen gün artan karavanlar vatandaşların tepkisini çekti. Büyükdere Mahallesi ve Sarıyer Merkez Mahallesi muhtarlıklarına konuya ilişkin tepkilerini ulaştıran vatandaşlar, yetkilileri hareket geçirdi.    

MUHTARLAR ŞİKAYETLERİ YETKİLİLERE İLETTİ 

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı ve Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtarı Kubilay Ali Yıldırım, vatandaşlardan gelen şikayetleri İstanbul Valiliği ve Sarıyer Kaymakamlığı’na taşıdı. Muhtarların ortak çalışmaları ve sürdürdükleri yazışmalar netice buldu. Sarıyer’de çevre rahatsızlığı noktasına ulaşan karavanlar, Sarıyer İlçe Emniyet ekipleri, Sarıyer Belediyesi ve İBB zabıta ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmayla çözüme kavuştu.

TEPKİ ÇEKEN GÖRÜNTÜ ORTADAN KALKTI 

Sahil boyunca yaklaşık 35 karavan, öncesinde sahiplerine tebliğ edildiği üzere kaldırıldı. İstanbul Valiliği ve Sarıyer Kaymakamlığı’nın talimatıyla kaldırılan kara  Sahil boyunca yaklaşık 35 karavan, öncesinde sahiplerine tebliğ edildiği üzere kaldırıldı. İstanbul Valiliği ve Sarıyer Kaymakamlığı’nın talimatıyla kaldırılan karavanları, sahiplerine teslim edildi. Sahil boyunca park eden karavanların oluşturduğu görüntü ortadan kalktı.

Kaynak: sariyergazetesi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir